Ankara Spot Kombi Pazarı

Yoğuşmalı Kombi Fiyatları Küçükesat

Konvansiyonel kombilerde yanan doğalgazdan oluşan atık gaz ve beraberinde oluşan su buharı direkt bacadan dışarı çıkar. Yoğuşmalı kombilerde ise atık gaz sisteminin önüne eklenen ısı eşanjörü sayesinde gaz bacadan çıkmadan önce gazdaki su buharı ayrıştırılıp enerjiye dönüştürülerek yeniden kullanılır.

Yoğuşmalı kombi ile normal kombi arasındaki fark nedir?

Yoğuşmalı kombiler, normal kombiye göre çok daha fazla tasarruf sağlayan bir cihazdır. Isıtma verimi konusunda yoğuşmalı kombi ile normal kombi arasında fark yoktur; her ikisi de kullanıldığı alanı aynı derecede ısıtır. Yoğuşmalı kombinin avantajı, enerji tüketiminde normal kombilere göre kârlı olmasıdır.

Akıllı Yanma Teknolojisi IoniDetect ile verimli yanma ve düşük modülasyon

Kullanmış olduğunuz gazın kalitesi zaman zaman değişkenlik göstermektedir. Değişken gaz kalitesi yanmayı kararsız ve verimsiz hale getirmektedir. IoniDetect teknolojisi ile gazın yanması sürekli olarak izlenir.IoniDetect sayesinde, gelen gazın kalorifik değerlerine göre en ideal hava-gaz karışımı otomatik olarak ayarlanır ve en verimli koşulda yanma sağlar. Düşük modülasyon oranı ile ihtiyaç duyulan ısıtma ve sıcak su kapasitesine göre kapasitesini %10’a kadar indirerek enerji tasarrufu sağlar; değişen hava sıcaklıklarına göre kapasitesini optimum şekilde ihtiyaca göre ayarlar ve maksimum tasarruf sağlar.

Etiketler:

Kombi

yukarı