İkinci El Garantili Kombi Çiğdemtepe

Uzman kadromuzla müşterilerimizin gün içinde kombi ihtiyacını karşılayıp, montajını usullere uygun şekilde sağlamaktayız. Yani: Bütün kombilerimiz revizyonlu ..
.
Özellikle kombi servislerine kombi revizyon işlemleri yapıyoruz. Yani: Personellerimiz 2 kısım olup; sahada kombi montajı ve atölyede kombi revizyon hizmeti sağlamaktadırlar. Uzman kadromuzla müşterilerimizin gün içinde kombi ihtiyacını karşılayıp, montajını usullere uygun şekilde sağlamaktayız. Yani: Bütün kombilerimiz revizyonlu olduğundan gönül rahatlığı içerisinde 1 yıl garanti vermekteyiz.

Revizyon ne demek ?

(Yeniden gözden geçirme, yani; düzeltme, yenileme, yenilenme, inceleme, kontrol etme anlamına gelmektedir.) Yani: Bütün kombilerimiz revızyonludur. Revizyon esnasında; genel boya işlemi, fan, pompa, tribün, sıcak su sensor, kalorifer sensoru, emniyet ventılı, 3 yollu gurupları, limit, kombi içerisinde bulunan oring conta gurubu, bakır ve sarı blokların polisaj işlemleri ve ana kart ta bulunan role ve potan s gurupları yenilenmektedir.
 
Yani: kombilerimiz baştan sona yenilenmektedir. Özellikle, Buna istinaden kombinin geçmiş tarihinin önemi kalmayıp, mekanik ve elektronik yorgunluk giderilmektedir. Yani: Bir anlamda sıfırdan farksız hale gelmektedir.
 
Herşeyden önce: Müşteri olarak 2. el kombi  alırken dikkat edilmesi gereken hususları şöyle sıralayabiliriz : Kombinin özellikle; iç, alt ve üst detaylı fotolarını isteyiniz, bu fotolar kombinin durumuyla ilgili bilgiler verir. Yani: Paslanma ve kireçlenme var ise uzak durulmalı. Zira, sorun yaşamanız olasılığı çok büyüktür. Bütün bu bilgiler cihazın kullanım ömrü ve kalan ömrü ile alakalı ipuçları verir.

Kombi Değişim Hizmeti

Eski kombinizi alarak tüm montaj işlemleri dahil bir şekilde kombinizin montajı yapılarak teslim  alabilirsiniz.
 Montaj hizmetimizde sizlere;
-Eski Kombi Sökümü
-Yeni Kombi Montajı
-Yeni Filtre ve Vanalar
-Yeni Kombi Fleksi
-Yoğuşma gideri
-Kombi Garantisi Kadar Montaj Garantisi
-Başkentgaz Cihaz Değişim Bildirimi sunuyoruz
Kombi

yukarı